Acı Günümüz Pınarbaşı ilçesinde kaza: 3 ölü, 7 yaralı


Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2’si çocuk 3 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı. Kaza yerinden geçen 2'nci otomobil ise sürücünün kazaya bakarken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu takla attı ve 4 kişi yaralandı.
Pınarbaşı-Gürün yolunun 45'nci kilometresinde meydana gelen kazada, plakası ve sürücüsü henüz belirlenemeyen otomobilde bulunan 29 yaşındaki Özlem, 4 yaşındaki Nilay ve 2 yaşındaki Melisa Zorarpacı yaşamını yitirdi.
Otomobilde bulunan Mehmet Zorarpacı, Hüseyin Bıçak ve Aysel Bıçak ise yaralandı. Kaza yerinden geçen 42 SN 810 plakalı otomobilin sürücüsü 32 yaşındaki Ubeytullah Balcı ise kazaya bakarken direksiyon hakimiyetini kaybederek aynı yerde takla attı. Ikinci kazada yaralanan sürücü Ubeytullah Balcı ile birlikte, 58 yaşındaki Hasan, 52 yaşındaki Ayşe Balcı ve 28 yaşındaki Fatma Zehra Mercan çeşitli hastanelerde tedaviye alındı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.Allah akrabalarımın mekanlarını cennet etsin , geride kalanlara başsağlığı , ölenlerimize rahmet diliyorum.

yoğun bakımdan yeni çıkan Hüseyin Bıçak ve Aysel Bıçak ' a ise Allahtan şifalar diliyorum.

:ağla: :cry: